Pages

Durasallıdan Yıldırım-Sarayköyden Bıçak

2014 DEVE GÜREŞİ TARİHLERİ

2014 DEVE GÜREŞİ TARİHLERİ Yılın ilk deve güreşi 17 Kasım 2013 tarihinde Denizli’nin Buldan İlçesi’ne bağlı Yenicekent Beldesi’nde 24 Kasım tarihinde Germencik’e bağlı Turanlar Köyü ve İzmir’in Bayındır İlçesi’nde 15 Aralık tarihinde Didim, Köşk Dernek ve Sarayköy’de 1 Aralık’ta Tire ve Acıpayam 8 Aralık’ta Dalama, Kurtuluş, Bağarası, Mumcular ve Turgutlu’da 22 Aralık’ta Aydın Işıklı ve Konacık’ta 29 Aralık’ta Kuşadası, Buharkent, Bayındır, Selimiye ve Ezine’de 5 Ocak 2014 tarihinde İncirliova, Ortakent, Demre, Karaağaç ve Ören Sarıköy’de 12 Ocak 2013’te Germencik, Kumluca, Menemen ve Bayramiç’te 19 Ocak 2014’te Yatağan, Selçuk ve Çanakkale’de 26 Ocak 2014’te Ortaklar, Bodrum ve Burhaniye’de 2 Şubat 2014’te Yenipazar, Torbalı, Karaçulha ve Pelitköy’de 9 Şubat 2014’te Kuyucak, Milas, Tire, Umurbey ve Altınova’da 16 Şubat 2014’te, Nazilli, Çine, Pınarbaşı ve Çan’da 23 Şubat 2014’te Bozdoğan, Turgutreis, Bergama ve Ayvacık’de 2 Mart 2014’te Köşk Kemalpaşa, Ayvalık ve Karacaören’de 9 Mart 2014’te Yazıdere, Söke, Bayraklı, Sarıgöl ve Altınoluk’da 16 Mart 2014’te Gökova, Gölmarmara, Çan Etili, Buldan’da 23 Mar 2014’te ise Osmanbükü ve Ezine Geyikli’de yapılacak son deve güreşleri ile sona erecek.

Hasanoğlu-Fırtına

HARMANDALINDAN FIRTINA-Hasanoğlu

Kankardeş17-Özendaylak-Ezine 2013

EZİNEDEN KANKARDEŞ 17....ALTINOVADAN ÖZEN DAYLAK NE GÜREŞ BE MAŞALLAH ...EZİNE GÜREŞİ İZLEYİN DOĞUŞ VİDEODAN İSTEYİN

Drogba-Meriç-Buldan 2013

İNCİ VİDEO 0 545 740 63 75 AYDINDAN DROGBA-YAMALAKTAN MERİÇ BULDAN ARENASI

Falakalı-Çalıkoğlu-Ödemiş 2013

ZEYTİNOVADAN FALAKALI-GERMENCİKTEN ERHAN PEKCANIN ÇALIKOĞLU ÖDEMİŞ ARENASI 10.03.2013

1.Beşer-2. Gencer-Ödemiş 2013

KÖŞKTEN 1.BEŞER-GERMENCİKTEN 2.GENCER ÖDEMİŞ ARENASI 10.03.2013

Çakırbey-2. Çavuşoğlu-Naipli 2013

ORTAKENTTEN ÖZKAN ÇAKIRIN ÇAKIRBEY-IŞIKLIDAN KARDEŞLERİN 2.ÇAVUŞOĞLU ORTAKLAR NAİPLİ ARENASI İNCİ VİDEO 0 545 740 63 75

Ercivan-Balcı-Kızılcahavlu-2013

İNCİ VİDEO 0 545 740 63 75 OSMANBÜKÜNDEN BACANAKLARIN ERCİVAN-ÖDEMİŞTEN BALCI KIZILCAHAVLU ARENASI 31.03.2013

Kocaefe-Medyumefe-Osmanbükü 2013

KOCAEFE-MEDYUMEFE 17 MART 2013 OSMANBÜKÜ DEVE GÜREŞİ

Armutçuolğlu-Hekimoğlu-Osmanbükü 2013

Köşkten'ten Mustafa DİNCİK'in Armutçuoğlu Ödemişten Ceyhun ÇALIŞIR'ın Hekimoğlu OSMANBÜKÜ sahası

1.Baybora-Karayağız-Buldan 2013

1. Baybora - Karayağız 17 Mart 2013 Bulan Deve Güreşi

Kankardeş 17-Hasyörük-Yapıldak 2013

Çanakkale ezine den kankardes 17 burhaniyeden hasyoruk

Sarayköyden Bozo - Nazilli Yıldızı -2.Bölüm

Sarayköyden Bozo - Nazilli Yıldızı-1.Bölüm

Eşkiya Noyan-Sivri-Bayraklı 2013

MİLASTAN VELİ ULAŞIN EŞKIYA NOYAN-KUYULADAN HALİL SİVRİKAYANIN SİVRİ BAYRAKLI ARENASI İNCİ VİDEO 0 545 740 63 75 —

Cesur-Kocabodrumlu-Sarıgöl 2013

BODRUMDAN GOCABODRUMLU......BUHARKENTTEN CESUR MAŞŞALAH KOKMUŞ GÜREŞ SARIGÖL DEVE GÜREŞİ TAM 16 BAĞIN OLDUĞU GÜREŞ DOĞUŞ VİDEODAN İSTEYİNİZ 05437952520

3 MART KEMALPAŞA DEVE GÜREŞİ ÇATIM LİSTESİ


3 MART KEMALPAŞA DEVE GÜREŞİ EŞLEŞME LİSTESİ

1-Ulucaktan ÇILGIN ÖZER - Ayvacıktan KARA DUMAN (Kaya)

2-Çineden TUNCER - Ulucaktan ARAP ÖZER

3-Kuyuludan AYDIN PULLUK - İncirliovadan KÜÇÜK OLCAY

4-Bodrumdan GELİDONYA CEYLAN - Ayvacıktan YAĞCI

5-Çineden SAVRANDERELİ - Buldandan BARUT EFE

6-Bodrumdan KOCA BODRUMLU - Buharkentten HASAN AĞA

7-Çineden AKREP - Buldandan PALA REMZİ

8-Burhaniyeden ÇILGIN EYLÜL - Buldandan DELİ BALTA

9-Harmandalından HARUN 2 - Sarayköyden DUMAN EFE

10-Sökeden DELLAN - Burhaniyeden ÇILGIN NEHİR

11-Bozdoğandan ÖZGÜR HAN - Buharkentten CESUR

12-Ulucaktan MACUROĞLU - Burhaniyeden PARGALI OSMAN

13-Bodrumdan AVUKAT BEY - Harmadalından KARA YAĞIZ

14-Çineden KALTUN - Ortaklardan PEKTAŞ

15-Bozdağandan ÖZGÜR - Armutludan FATİH EFE

16-Ortaklardan REYHAN DÜLGER - Pınarbaşından BARBAROS

17-Sökeden KARA MURAT - Harmandalından SAVAŞ

18-Aydından BANDIRMALI - Ulucaktan KIR KAYALI

19-Sökeden ZABULLU - Örenden ÇAĞDAŞ 1

20-Armutludan YAĞIZ EFE - Parsadan Küçük ALİ

21-Bodrumdan HALİKARNASLIM - Tireden GÜNDÜZ

22-Bodrumdan TUNAHAN - Turgutludan YALÇIN

23-Yakaköyden EREN - Parsadan SÜRGÜN MEHMET EFE

24-Parsadan DEVRİM MEHMET EFE - Bodrumdan AYKAN GELİDONYA

25-Aydından ÇAVUŞOĞLU - Bodrumdandan ÇOTURALİ

26-Ulucaktan KAYALI - Ayvacıktan YAĞCI 2

27-Bodrumdan YILDIZHAN - Pınarbaşından SANCAK BEYİ

28-Parsadan YİĞİT ŞİMŞEK - Yalıkavaktan ÇILGIN RAMBO

29-Parsadan ÇAĞHAN - Bodrumdan KOCA AĞA

30-Ortaklardan ASLAN DÜLGER - Yatağandan DENİZ 1

31-Parsadan İZMİR ÇAPKINI - Buharkentten CESUR 2

32-Pınarbaşından MARAZ ALİ - Kocagürden KIR ÖGE

33-Yalıkavaktan GERİŞLİ - Aydından BEŞYILDIZ

34-Kocagürden ÖGE 1 - Ahmallıdan ŞAHİN TEPESİ

35-Aydından DEMİRCİ - Buldandan ASİ ÇOCUK

36-Torbalıdan YAVAŞ 3 - Burhaniyeden EMİROĞLU

37-Harmandalından HARUN 1 - Sökeden AVŞARLI

38-Parsadan GARDELYA - Burhaniyeden ÇILGIN HASAN

39-Yatağandan DENİZ 2 - Ödemişten CİNGÖZ

40-Torbalıdan VANLI YAVAŞ - Bayramiçten Küçük ERSİN

41-Ayvacıktan PAŞA (KÖR) - Aydından KOSOVALI

42-Yatağandan SARI ZEYBEK - Torbalıdan YAVAŞ 2

43-Torbalıdan YAVAŞ 4 - Parsadan YAĞCIBEY

44-Parsadan ARAP ŞİMŞEK - Selçuktan MUSTİ

45-Parsadan DOYRANLI - Bozdoğandan HAN 2

46-Örenden ÇAĞDAŞ 2 - Harmandalından FIRTINA

47-Parsadan TÜRKER - Tireden İMPARATOR

48-Burhaniyeden ÇILGIN BEKİR - Ayvacıktan Küçük UMUT

49-Parsadan EFE ŞİMŞEK - Kuyuludan AYDIN PULLUK 2

50-Parsadan AZAP - Kocagürden ÖGE 3

51-Bozdoğandan KUYRUKLU - Pınarbaşından KUL NAKLİYAT

52-Tireden ALİ TÜLÜ - Armutludan GÖKHAN

Eşlenecek Develer ; Ceylin - Çatlı - Berduş - Yıldız - Elnino - Bartu

Güreşimiz Ulucak Mahallesinde yapılacaktır.

Güreşimiz Halka Açık ücretsizdir.